Kontakt
1452
page-template-default,page,page-id-1452,theme-eden,eden-core-1.0.4,woocommerce-no-js,eden-theme-ver-3.1,ajax_fade,page_not_loaded,show_loading_animation,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
Title Image

Kontakt

Naši uredi:

Gundulićeva 26

21000 Split

info@geosustavi.hr

Tel: +385 21 582 208

Tel/Fax: +385 21 484 556

Froudeova 3

10000 Zagreb

pjzagreb@geosustavi.hr

Tel: +385 1 5615 801

Tel/Fax: +385 1 6528 592

Naš stručni tim

Vedran Solarić

Direktor

 

  • Prodaja
  • Marketing
  • Savjetovanje

Vesna Sever

Voditelj PJ Zagreb

 

  • Prodaja
  • Marketing
  • Savjetovanje

Marin Lučev

 

 

  • Servis
  • Obuka
  • Podrška

Boris Vetma

 

  • Prodaja
  • Savjetovanje
  • Obuka
  • Podrška

Ivan Vučinović

 

  • Servis
  • Obuka
  • Podrška

Marina Šagi

 

  • Financije
  • Računovodstvo

Mob.: 091 537 8294

vedran@geosustavi.hr

Mob: 091 484 5561
vesna@geosustavi.hr

Mob.: 091 484 5560

marin@geosustavi.hr

Mob.: 091 183 4182

boris@geosustavi.hr

Mob.: 091 484 5563

ivan@geosustavi.hr

Mob.: 091 484 5562

marina@geosustavi.hr

Kontakt obrazac - klikni ovdje i pošalji nam poruku

    Naši partneri, STONEX prodajna mjesta:

    GEOINSTRUMENT, Dejan Vukina s.p.
    Župančićeva ulica 13
    2000 Maribor
    Slovenia
    Tel: + 386 70 842 123
    info@geoinstrument.si
    www.geobiro.si


    GEODATA d.o.o.
    Kralja Tvrtka I 2/11
    Jajce 70101
    Bosna i Hercegovina
    Tel:/Fax: +387 (0) 30 657 797
    info@geodata.ba
    www.geodata.ba

    • unistrongunistrong
    • hemispherehemisphere
    • atlas logoatlas logo
    • stonexstonex
    • stonex rugged tabletistonex rugged tableti
    • geosustavigeosustavi
    • stonex stxstonex stx